A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: K'r is a singer. Kushtrim Ramadani apo Key'aR (K'R)...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gooldman

Kook.1

Brendo

Butrint Behrami

Dj Bungi

Akrep1

B-Ullet

Honex

Diagnoza

Q-Fast


Tags: K'r, Kushtrim Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018