lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Keni (K Style)Tags: K Style, K-Style, Kenan Nuredini, Keni
  Age: 2017  
Keni (K Style) is a popular singer in hip-hop music. Reperi Kenan Nuredini, njihet me emrin artistik Keni ose K-Style. Reperi ferizajas, pas lansimit të këngës "NUK T`LO", ka publikuar projektin e fundit "100 Arsye". Muzika është punuar nga 2TON, ndërsa teksti dhe melodia e këngës nga vet KENI.... >> Full biography >>
  • Find Keni (K Style) on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  3 :: Gjithkah ::  
 :: Nuk T'lo ::  
 :: Oksigjen ::  
 :: Era E Saj ::  
 :: Vec Ti ::  
 :: Sa Herë ::  Loading...Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Vote