A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: KTK is a singer of Hip-Hop music. Në Maj 2014, KMC merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Shit Goddamn", në bashkëpunim me KTK. Në Janar 2016, KMC merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Le T'flasin", në bashkëpunim me KTK. Në Prill 2016, KTK merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Only You". Më datë 15 Dhjetor 2016, KTK publikon videoklipin "M'ka Marre Malli". Më datë 27 Shkurt 2017, KTK publikon videoklipin "Just Fu*k You", në bashkëpunim me Gazu....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liço

Clevinjo

Bourne

El Ninjo

Shonak

Gentto'h

Alby

Ergi Zejnuni (Ergi)

Sharku Mc

Naldi


Tags: Ktk, K.T.K, Katulka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018