A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: K-Zib is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 24 Dhjetor 2010, Lil Vlora publikon videoklipin "2t 1 Vend", në bashkëpunim me K-Zib. Më datë 16 Korrik 2012, K-Zib publikon videoklipin "Rap Era"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tribun

Rapholic

F-Boogie

Lil Don

Mars

Z.E.F

Agon Nimani

Singullar

Danny Boy

Big H


Tags: K-Zib, Old G's, B.D

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018