A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kabala Mafia

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Kabala Mafia is a popular group/singers. Në Qershor 2011, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 8 me këngën "Party Night". Në Maj 2012, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Some Love". Në Maj 2013, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Kape Kape"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Joker

Itechcrew

Ylberi Vlore

Koha

Orhidea

Oki Dhe Vizioni

Black Street

Premiera

Interplay Clicka

A.B.I


Tags: Kabala Mafia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018