A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kada-G Dhe Mejdi-Bossi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
Kada-G Dhe Mejdi-Bossi is a not so popular singers duo.
No biography...


>> Add Biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agon Dhe Bujar

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Mirvet Dhe Ramize

Etleva Dhe Era

Luli E Abiti

Soni N Nice

Odin Dhe Anon

Luli Dhe Besi

Lezi Dhe Bedi


Tags: Kada-G Dhe Mejdi-Bossi, Kada G, Mejdi Bossi, Mejdi Bosi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018