A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadisha Sinani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Kadisha Sinani is a popular singer. Në Maj 2013, Kadisha Sinani merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Sikur Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flora Ograja

Njomza Hyseni

Rakipe Karaj

Jessica Mulliqi

Selina Prelaj

Dorina Toçi

Iris Hoxha

Denisa Macaj

Fatime Lokaj

Albanora


Tags: Kadisha Sinani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018