A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kallashi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  277
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Kallashi is a popular singer of Pop music. Kallashi emrin e vertete e ka Donjeta Kosumi. Si vendlindje vjen nga Ferizaji, por ka kohe te gjate qe jeton ne Prizren. Ajo ia nisi karrieres se saj njehere si valltare pasi i pelqente vallzimi qe femije. Ajo njihet si valltarja me e mire ne Prizren. Më datë 23 Janar 2014, Kallashi publikon kengen "Plas". Menjehere pas realizimit, ajo bashkangjiti edhe videklipin ne te cilin ben disa levizje te perkryera. Më datë 22 Tetor 2014, Sabiani pub...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nikka

Nita Latifi

Nazmije Selimi

Bleta Brovina

Elita Rudi

Fiorela Sahiti

Vesa Smolica

Filloreta Raçi (Fifi)

Festina Mejzini

Jehona Lumi


Tags: Kallashi, Donjeta Kosumi, Ak-47

Kallashi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018