A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Selimi

Tags: Kaltrina Selimi, Hana Band

Origin: Prishtinë      Age: 33   Zodiac sign: ♍ Virgjeresha  
Kaltrina Selimi is a very famous singer of Pop music. Kaltrina Selimi U lind në Prishtinë ku edhe kreu shkollimin fillor dhe të mesëm në shkollën e muzikës "Prenk Jakova". Për here të pare si këngëtare është paraqitur në vitin 2003, në spektaklin garues 'Dua të jem" ku edhe zuri vendin e pare. Ndikimet në muzikë i gjen në muzikën e lehtë, kryesisht te artistët muzikor të Shqipërisë. PASAPORTA: Gjatësia: 1.68 m Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë e mbyllët Pija e preferuar: Uji M...

>> Full biography >>


  • Find Kaltrina Selimi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  320

Copy Paste (2010)


» Add A Song »


Nuk Eshte Njejte
Kohen Me Kthy
Nuk Ta Fal
Harromë
Hot
Copy Paste
Gjithmonë Fitoj
Hajt
Të Du
Po Du

Translations (14)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018