A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kamela Islamaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Kamela Islamaj is a popular singer of Pop music. Kamela Islamaj është një këngëtare e njohur për performancat ‘Live’ si një nga këngëtaret soliste më të suksesshme, në programet e Top Channel. Kamela e ka nisur rrugëtimin e saj televiziv pas pjesëmarrjes në një talent show, por rruga e saj me muzikën ka filluar shumë më herët. Ka nisur studimet për piano që në moshën 5-vjeçare dhe paralelisht ka marrë pjesë në eventet muzikore të qytetit të saj. Sot, ajo mahnit me fuqinë dhe veçantinë e zërit d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elia Zaharia

Marjeta Billo

Rezarta Smaja

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Olta Boka

Barbana

Erga Halilaj

Jonida Vokshi

Luana Vjollca


Tags: Kamela, Kamela Islami, Kamela Islamaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018