A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kanita

Tags: Kanita, Kanita Suma

Residence:        Age: 16   Zodiac sign: Luani  
Kanita is a popular singer of Pop music. Kanita Suma jeton ne Kondove (Maqedonia, Shkup). Jane 4 motra dhe 1 vella kjo eshte femija e 4-t. Familja Suma eshte nje familje e njohur ne Shkup. Kanita tregon se ne moshe shume te vogel ka filluar te kendoje, por ka ardhur nje dite qe ajo ta shprehe talentin e saj. Prinderit e saj ndjehen krenare me Kaniten. Ata thane se "kishim me shume besim te vajza jone e madhe Arberesha, por kemi gabuar. Kanita ishte ajo qe e mbante ne zemer muziken dhe t...

>> Full biography >>


  • Find Kanita on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  151

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018