A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Kann1 is a singer. Reperi i ri shqiptar Kenan Rustemi (Kann1) kreu shkollen fillore ne Shkup ne Sh.F "Rajko Zhinzifov", pastaj u regjistrua ne Gjimnazin "Zef Lush Marku", drejtimi Mjeksi e Pergjithshme. Ne Korrik te vitit 2010, Kanni inqizoi kengen e tij te pare me shokun e tij wigganO e cila ishte per Dashuri qe titullohej "Befasi e Keqe". Ne Gusht te vitit 2010 Kann1 bashk me shoket e tij formuan grupin "Street Rule's" ne gjuhen shqipe don te thot (Rregullat e...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Backy

Eni-G

Mc.Yahoo

A62

X1

Nissy

Mastercif

B-Ullet

Papel G

Ismail Elezi


Tags: Kann1, Kenan Rustemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018