A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kappacobra

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Lushnje 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kappacobra is a singer. Kappacobra™ - Elton Malo lindur ne Lushnje ne vitin 1991. Rritur ne nje familje muzikantesh... Ne moshen 5 vjecare luante ne bateri. Ne moshen 13 vjecare mesoi te luante piano. Kreu shkollen 8-vjecare ne Lushnje ne shkollen "Skender Libohova" ku u dallua si piktor. Ne dt. 01.06.2005 fitoi cmimin e pare ne konkursin e piktures ne Lushnje. Kreu gjimnazin ne shkollen e mesme "18 Tetori" ne Lushnje. Edhe aty u cilesua si mjeshter i lapsit. Pike...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sizer

E-Os Tbb

Lugatti

Akrep1

Rimy

Gutti

Kledi Rama

Fiffty-G

Daiklin

Scandali


Tags: Kappacobra, Kappa Cobra, Elton Malo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018