A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Braha

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Kastriot Braha is a popular singer of Southern Albania Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 18 Qershor 2014, Kastriot Braha & Feti Jance publikojnë videoklipin "Nur Teqe Shemberdhenj". Më datë 25 Qershor 2014, Kastriot Braha & Feti Jance publikojnë videoklipin "Moj E Mira E Suloves". Më datë 19 Qershor 2015, Kastriot Braho & Feti Janca publikojnë videoklipin "Nje Cupe E Nje Djale". Më datë 17 Maj 2018, Kastriot Braho publikon videoklipin "Nuse Si Lule Bore"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blackstar

A'n'g

Goya

Taulant Ajvazi

Indrit Mesiti

TC

Jani

Kacy Style

X-Zone

Nuradin Osdautaj


Tags: Kastriot Braha, Kastriot Brao, Kastriot Braho

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018