A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Skendraj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Skendraj is a singer. Më datë 25 Korrik 2015, Kastriot Skendraj publikon videoklipin "Eja Se Po Vuaj"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gold Master

Dritan Nutaj

Leonora Luca

Z. Kapiten Habrid

Drini

Master Mc

Black S1d3

Baci Vis

25%

Elbi


Tags: Kastriot Skendraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018