A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro Zizo

Tags: Kastro Zizo, Kastro Xixo, Castro Zizo, Klevis Bega, Dr. Love

Residence:        Age: 33   Zodiac sign: Demi  
Kastro Zizo is a very famous singer and songwriter in pop music. Ai është një nga këngëtarët më interesantë dhe të veçantë të skenës shqiptare. Kastro Zizo është ndër artistët shumë të komentuar, qoftë për projektet e tij muzikore, por edhe për imazhin e krijuar në publik. Me një karrierë të gjatë disavjeçare, Kastro ka një repertor të gjerë këngësh, të suksesshme. E ka nisur karrierën e tij me grupin 2 Farm, me të cilët ka performuar për disa vjet, e më pas vazhdoi të performonte si solist. Kastro ka ardhur p...

>> Full biography >>


  • Find Kastro Zizo on social networks:
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  42

Komplet-Komplot (2006)

Ketri, Pula Dhe Njeriu

Kështu E Doni Ju!


» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018