A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro Zizo

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  45
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kastro Zizo is a very famous singer and songwriter of Pop music. Ai është një nga këngëtarët më interesantë dhe të veçantë të skenës shqiptare. Kastro Zizo është ndër artistët shumë të komentuar, qoftë për projektet e tij muzikore, por edhe për imazhin e krijuar në publik. Me një karrierë të gjatë disavjeçare, Kastro ka një repertor të gjerë këngësh, të suksesshme. E ka nisur karrierën e tij me grupin 2 Farm, me të cilët ka performuar për disa vjet, e më pas vazhdoi të performonte si solist. Kastro ka ardhur p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

2farm

(Former member)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Komplet-Komplot (2006)

Ketri, Pula Dhe Njeriu

Kështu E Doni Ju!


» Add A Song »

Kenga E Çajit
Gjinkalla (Remix)
Chupa Chupa
Papalove
Naten Kur Flija
Porno Days
Maca
My Ex
Kikiriku
Dita Dites

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Flori Mumajesi

Seldi Qalliu

Elgit Doda

Bes Kallaku

Alban Skenderaj

Ermal Mamaqi

Ermal Meta

Vedat Ademi

Korab Shaqiri

Adrian Gaxha


Tags: Kastro Zizo, Kastro Xixo, Castro Zizo, Klevis Bega, Dr. Love

Kastro Zizo in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018