A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Kastro Zizo - 666


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Participating in

Mikrofoni I Artë 2007It's a long time that we try finding the lyrics to "666" sung by Kastro Zizo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Xheloo. We wish that's the lyrics you are looking for:

Lean po pina fuck the feelings
Kot po rrina killing dreams
Supreme boy style swag
Drunk as fuck holly crap
She said come on my way
She said weed on my veins
Love my puta deri n'vdekje
Baby boo pica ne etje
Rec studio kejt pertoj
Drinking blood scary boy
Nuk jetoj shadow n'loje
Cocaine thot dua n'goje

Girl you know what to do to a man (4X)

Flej n'studio everyday
Qe 12 nuk e lej
Endrra t'mdhaja si LA
Number 2 USA
High as fuck Lana Del Rey
Killing vibes Lana Del Rey
Drinkin wine Lana Del Rey
Romantic Lana Del Rey
Ti mke pa kejt o babo
Mbrapa plot kejt high sopranos
Esta vida FATOS NANO
Nga inati mos e prano
AK47 beat-a kam punu qe ku arrita
Hajde merr ktu dy tre pika
Nga kto rima qe renditamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018