A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kastro Zizo - Gjinkalla (Remix)  (Feat. Blero & Klevis)


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Featuring

Blero

Video Production:

Pulla

Song from the album:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Participating in

Netët e Klipit Shqiptar 10

Participating in

Zhurma Show 2010


hej...... its a remix
remixx 2010
bleroooo.. kastro zizo..klevis
oooooooooo o ooo o oooo

Kastro:x2

maja , te prita maja
dhe per mua ti falja të mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

ooo ooooo
e di qe me ty nuk e pata
kjo nate eshte per ty sikur
nata se, ti nuk e di situata
ti mundesh ti a je thata
ku pate ti a je pasive
a e di se kur nuk e dinte
sa shum un ty te deshta
dhe tash me ty nuk e pata.

blero
x2
pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pa pa pppaapaaajooo , pajoo .

x2
gjin gjin gjin gjinkalla gjin gjin gjin gjinkalla gji gji giinkalla , giinkalla

kastro:
maja , te prita maja
dhe per mua ti ja falja te mos
e qaja.
ket besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

blero:
uhhh
maja , te prita maja
dhe per mua ti falja te mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

Kaastro:
pajo pajo,, pajo pajo pajo,, pajo pajo pajo ijoo

blero:

pajo pajo pajo pa pa pppaapaaajooo , pajoo , pajo pajo o o o o eooo eoo o o o eoo oo oo eooo eoooooo


Lyrics submited by Ibrahim Deliu   Leeoni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018