A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Kastro Zizo & Rea Nuhu - Pa Faj


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  97

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/10/2017

2017-10-22T19:34:44

See Also

Rea Nuhu

Music & Lyrics:

Gramoz Kozeli

Music & Lyrics:

Kastro Zizo

Arrangement:

De Vox

Participating in

Kënga Magjike 2017


Largesen tende e ndjej pertej
e di se beson ti
do doja kohen ta kthej ta kthej
jo jo se beson ti.Jo jo se beson ti
per ne nuk mendon ti...

U ben vite ti vendose te kesh nje jete
se, veten ke dash gjithmon.

Refren:
S’kam faj, jeta keshtu e ka
esht veshtir ti te jesh baba
goja ime kte fjal s'e tha
s'e tha,jo kurre se tha...

Jo jo se beson ti
per ne nuk mendon ti

3x
I nead a name, name
me lotet e mija dija dija
te verteten kerkova nga ty

me genjen me genjen ti jo me...

E vogla ime dy fjal do ti them
te lutem degjom ti
Ta dish qe zemra per dite me dhemb
te lutem besom ti...

Se di ndoshta do ta pranoj
realitetin dot jo se ndryshoj.
Skam faj jeta keshtu e ka
esht veshtir ti te jesh baba
goja ime kte fjal se tha
se tha, jo kurre se tha...

Refren x2:
S’kam faj, jeta keshtu e ka
esht veshtir ti te jesh baba
goja ime kte fjal s'e tha
s'e tha,jo kurre se tha...

e-Cards (1)

2018-05-29 22:45:28
I nead a name, name
me lotet e mija dija dija
te verteten kerkova nga ty

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018