A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

KeepMan - Shkupit


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/08/2017

2017-08-11T00:00:00

Song from the album:

"Specimen"


Mir se vini Welcome you gevenue
Shkup Veri i represent for my city
Prej djesh Belgjik e Lozan ke ni
Keepman n'vendlindje tash e ki
kthehem prap na hoodit t'kalter met Shkupit
me ni got postdot tjetren weed smoke it
njeri i rruges , keq punt me kllubin fjala jem pe shtin mu ni keq gllupin
po normal ku kari met shti me kcy kur e zeza tka hy dost si tyt en vi
Cair veni jem mesazhin tem me pidh skank xen e tytjen
qaj qe hip hop bjen qe 15 vjet tu qu pa ni kop flex nterr e n'terr spllifi gjeth PURE PA FILTER


REF x8
Kallxom cili pi Shkupit
ta nxjerri hip hopin pi hoodit ?

Cili Cili ?


Lyrics submited by JETMIR Shkup
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018