A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  57
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Keli is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Të gjithë e njohim me pseudonimin "Keli", por shumë pak nga ne e dinë se ai quhet Shkëlzen Beluli. Punon dhe vepron në Zvicër, për të realizuar projekte të reja. Kënga e parë titullohet "Më fal", ku njëkohësisht edhe albumin e vitit 2008 e titullon me titullin e njejtë. Më datë 3 Qershor 2010, Keli publikon videoklipin "Gurbeti". Në vitin 2010, Keli publikon albumin "Loqka Ime". Në vitin 2011, Keli publikon albumin "Agallar, Pashallar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Leutrim Beluli (Leo)

(His brother)

Facebook

Profile

Facebook

Fanpage

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts

Fustani (2017)

U Kall (2016)

Kuklla (2015)

Ylli Im (2014)

U Knaqem (2013)

S'muj Me Tjeter (2012)

Agallar, Pashallar (2011)

Loqka Ime (2010)


» Add A Song »

Pse Prej Zemres Tem Nuk Po Del
Kuklla
Bella Bella
Ah Bre Bab, Ah Bre Zemer
U Knaqem
U Kall, U Kall
Gurbeti
Ta Ha Zemren
Xhan Xhan
Jasha Hopa


Related Artists:

Erkan Musliu

Blerim Lutfiu (Beli)

Besjan Gashi

Nazim Rika

Labinot Rexha

Besnik Salihu

Driton Ajeti

Mad Lion

Valton Krasniqi

Mr.Safet


Tags: Keli, Shkelzim Behluli, Shkelxen Behluli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018