A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kelly

Tags: Kelly, Kelli

Origin: Tiranë    Age: 29   Zodiac sign: ♓ Peshqit  
Kelly is a popular singer of Pop music. Ai ka studiuar ne Akademine e Arteve ne Tirane dhe punon si producent muzikor. Ai ka bere shume kenge te cilat tashme jane hite dhe ka marre pjese ne disa festivale. Në Shtator 2007, Kelly merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Loti Qe Fal". Në Maj 2009, Kelly merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Neser". Në Maj 2008, Kelly merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Braktisja", ku shkon deri ne finale dhe fiton çmimin "Best Pop & Rock". ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  12

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018