A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kelly - Kur Ti Buzeqesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  59

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T18:57:05

Music & Lyrics:

Kelly

Participating in

Kënga Magjike 2017It's a long time that we try finding the lyrics to "Kur Ti Buzeqesh" sung by Kelly.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Kelly attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018