A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kelvi Kadilli
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Birthday:
  • 30 June
  • Zodiac sign:
  • ♋ Gaforrja
Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  12
Music genres: Pop Dance

Kelvi Kadilli is a popular singer. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018