A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Gjakovare

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
Kenge Gjakovare is a popular singers collection of Kosovo's Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Ilahi Te Ndryshme

Winx Club

Kenge Arbereshe

Këngë Përmetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Kenge Vlonjate Qytetare


Tags: Kenge Gjakovare, Kenge Popullore, Gjakova

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018