A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Per Femije

Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi

Kenge Per Femije is a very famous songs collection in junior music. "Këngë Për Fëmije" është një rubrike ku përmledhim këngë të kënduara në festivale për fëmijë ose këngë për fëmijë që i kanë rezistuar kohës dhe janë kënduar brez pas brezi. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Fëmijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm pë...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  521

Mbretëresha E Dëborës (Frozen) (2014)


» Add A Song »


Eja Me Mua!
Gezuar
Erdh Nje Dallendyshe
Nje Vonese E Vogel
Pellumbat E Paqes
Pavarsia

Translations (1)


Kenge Per Femije in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018