Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sot në TeksteShqip 08-04-2017


Not Yet Rated


[08-04-2017]
%instant1%arjan-toci%instant2%4052%instant3%Arjan Toci mbush sot 52 vjeç%instant4%Ka lindur ne Shkoder, me pas ka jetuar ne Peshkopi [Diber] dhe nga viti 1996 jeton ne Tirane....%instant5%arjan-toci%instant6%,%instant1%stivi-boka%instant2%5631%instant3%Stivi Boka mbush sot 22 vjeç%instant4%Stivi Boka eshte nje nga artiste me te rinj te Shqiperise. Ai per ne eshte i njohur tashme pasi eshte vellai i nje nga kengetareve me te bukura dhe te telentuara te shqiperis pikerisht te Olta Bokes. Paraqitja tij e pare eshte ne spektaklin e talenteve "X-Factor Albania" ku pati mjaft sukses atje.

Stivi eshte paraqitur ne fetivalin "Top-Fest" me kengen "Foleja e harruar" ne nje bashkepunim me Carpe Diem....%instant5%stivi-boka%instant6%
 (TeksteShqip.com)

lyrics.al © 2007 - 2017