Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sot në TeksteShqip 18-04-2017


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

[18-04-2017]
%instant1%klea-fureraj%instant2%8611%instant3%Klea Fureraj mbush sot 16 vjeç%instant4%Arti per mua eshte jete. Shpresoj ne te ardhmen te mos ju zhgenjeje. Ne karieren time (sado e vogel jam) kam mare shum cmime te ndryshme,dhe jo vetem ne qytetin tim.. ju premtoj se une do arrij lart e me larte e do fitoj edhe me shume cmime me te medha. Ne moshen 4 vjecare kam hipur per here te pare ne skene ku kam kenduar kengen "macja dhe bubi" ... caste qe nuk do ti harroj asnjehere.. me pas dalja ime ne skene u zgjerua,dhe une mora pjese ne s...%instant5%klea-fureraj%instant6%
 (TeksteShqip.com)

lyrics.al © 2007 - 2017