A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kengetare Te Ndryshem - Prane Njeri Tjetrit


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/11/2012

2012-11-30T07:32:58

Featuring

Myfarete Laze

Featuring

Eliza Hoxha

Featuring

Eltina Minarolli

Featuring

Kejsi Tola

Featuring

Big Basta

Featuring

Ardit Çuni

Featuring

Flaka Krelani

Featuring

Amarildo Shahinaj

Featuring

Xhensila Myrtezaj

Music:

Ardit Çuni

Music:

Eltina Minarolli

Lyrics:

Gramoz Kotroci

Arrangement:

Arjon Gjini

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Kendojne: Myfarete Laze, Eliza Hoxha, Xhensila Myrtezaj, Eltina Minarolli, Ardit Cuni, A.D.A, Big Basta, Flaka Krelani, Kejsi Tola.

XHENSILA:
Shetis une neper rruge,
frymat, tingujt i ndjej

ELTINA:
Eshte mire te degjosh,
nje fjale te vertet

KEJSI:
Cdo rruge tek ti me sjell,
zemra drejtimin gjen

FLAKA&ELIZA:
Nder vite,kujtime
ti pjes e endrres time je,
per mua je

TE GJITHE:
Kur djelli te na zgjoje,
me endrren qe jetojme.
Prane njeri-tjetrit sot,
dashurine dhurojme

ELIZA:
E madhe dy krenare,
mban emrin Shqipetare

A.D.A BAND:
Me ngjyrat Kuq e Zi,
jeton ne perjetesi

ARDITI:
Cdo rruge tek ti me sjell

ARDITI&FLAKA:
Zemra drejtimin gjen

MYFARETE:
Nder vite kujtime,
ti pjes e endrres time je
per mua je


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018