A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kida

Tags: Kida, Kidda, Orhidea Latifi

Origin: Rahovec    Residence:        Age: 19   Zodiac sign: Shigjetari  
Kida is a very famous singer in pop music. Këngëtarja Orhidea Latifi eshte e njohur ne publik me emrin Kida. Ajo eshte pjesë e OnRecords, dhe është bërë e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX të mbajtur kohë më parë. Ajo ka debutuar në skenën muzikore me këngën “Murder”, videoklipi i të cilës ka skena pikërisht nga ky koncert. Këngën e kanë realizuar Zzap n’ Chriss, kurse teksti është shkruar nga Soulkid. Ne Prill 2014, Kida publikoi videoklipin e saj...

>> Full biography >>


  • Find Kida on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  3447

Kida in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017