A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kidda

Tags: Kidda, Kida, Mergim Kida

Kidda is a not so known singer of Hip-Hop music. U perfol shume per emrin e artit te zgjedhur, i cili ishte njesoj me ate te kengetares Orhidea Latifi. Menaxhmenti i Kides kishte deklaruar se për këtë rast do të ndërmarin masa ligjore për shfrytëzim të emrit "Kida", por Mërgimi thotë se ai nuk e ka uzurpuar nofkën e këngëtares Orhidea Latifi, por që mbiemrin e ka Kida dhe ka të drejtë absolute mbi të pasi është identiteti i familjes së tij. Por për të mos pasur probleme që në fillim te karriere...

>> Full biography >>


  • Find Kidda on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  72

Kidda in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018