A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  169
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Kidda is a popular singer of Hip-Hop music. Talenti i ri i hip hopit quhet Mërgim Kida dhe në muzikë njihet thjesht si Kidda. Ai u bë i njohur me bashkëpunimin me S4MM të titulluar “Komedi” me mbi 2.3 milionë klikime, kurse top projekti i tij mbetet “A m’foli mu” me mbi 9 milionë klikime. Menaxheri i reperit Jetmir Agaj ka konfirmuar se shumë shpejt pritet lansimi i projekteve të reja pasi janë bërë të gjitha përgatitjet. Më datë 23 Korrik 2016, Kidda publikon videoklipin "In My Zone"....

>> Full biography >>


Comments

(0)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

F-Kay

Noliman

Rascom

Overlord

Niil-B

L-Patriot

Miril

Bx-A

Anonimos

Presioni


Tags: Kidda, Kida, Mergim Kida

Kidda in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018