A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'ki Ide” Nga Kida


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  22
[05-12-2015]
Këngëtarja e re Kida sapo ka lansuar në treg videoklipin e saj më të ri me titull "S'ki ide", një projekt të cilin ajo ka kohë që e kishte paralajmëruar.

Muzika është realizuar si gjithmonë nga Zzap n Chriss e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Getinjo.Kida në këtë videoklip na ka ardhur edhe më seksi dhe më me styling se kurrë, për të cilin është përkujdesur Donjeta Macula.

Videoklipi është realizuar në Prishtinë & Prizren, nga p[roduksioni XL ProVideolux.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Kida - S'ki Ide [Teksti dhe Klipi]
lyrics.al © 2007 - 2018