A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kida Bëhet Zeshkane


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  20
[05-01-2016]
Këngëtarja e re Kida ka ndryshuar vazhdimisht që nga paraqitja e saj në skenë. Fillimisht ajo kishte ngjyrën e flokëve të saj natyrale por që më pas shkoi duke ndërruar stilin e flokëve dhe duke vendosur "extensions".

Por së fundmi ajo ka ndryshuar prap look. Nëpërmjet fotove që Kida ka postuar në rrjetet sociale shihet ndryshimi i saj i ri ku flokët tashmë i ka lyer në ngjyrë të zezë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

lyrics.al © 2007 - 2018