A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kjo është Familja E Kidës


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  39
[30-01-2016]
Këngëtarja e re Orhidea Latifi - Kida ka prezantuar sot para publikut familjen e saj, përkatësisht prindërit dhe motrën e saj.

Ndonëse deri tani ka qenë e rezervuar për jetën private, duekt se tashmë këngëtarja nuk e ka fare problem ta shfaq familjen e saj në publik.

Kida në foto duket se ka ngjajshmëri të madhe me motrën e saj e cila rrezaton plot energji.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

lyrics.al © 2007 - 2018