Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kida Tregon Se çfarë është Dashuria Për Të


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  6

[29-03-2016]
Kida edhe pse mjaft e re në moshë ajo ka shumë fansa. Në një koncert që ajo ka mbajtur së fundmi është mahnitur nga mikëpritja dhe dashuria që i kanë dhënë fansat.

Në mbishkrimin e fotos Kida ka shkruar: “Dashuria është të mos heqësh dorë kurrë”, duke na treguar kështu se çfarë është dashuria për të.

Kida ka arritur të ndezë publikun sidomos me hitin e saj të fundit "Mi Amore" e cila ishte në bashkpunim me Ermalin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

lyrics.al © 2007 - 2017