A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Uh Baby  (Feat. Xhensila)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  2084

Fans' Comments

1 🔥🔥

09/11/2016

2016-11-09T17:00:41

Featuring

Xhensila Myrtezaj




[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[KIDA:]
S'ki arsye
Per mu nxi me fol
Krejt senet
Qe mes neve kane ndodh
U kon faji jot
Po faji jot u kon
Un t'kam thon jemi, jemi
Ma t'mire se tjert
Babe na jemi
It was your fault qe na s'jemi
Hala bashk
So don't forget it
Shume mire e di ti, une cfare jam
S'kam ca boj nese ti s'kupton
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
Qysh ti, qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj

[XHENSILA:]
U dasht me kon bashk
Se na duhemi
E ca ka ndodh me heret
Un s'du me dit
Edhe pse tash von
Une jam tu prit
Sikur ne
Nuk ka, nuk ka
Te mungoj, e di se sa
S'ka kuptim naj sen me u bo
Ka me u vra se kan me na nda
Po du ty me t'pas
E me ty me u deh
Po du me t'lon
Me ardh me m'ndje
Krejt ca du me pas
Me m'prek babe, ti je
Qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on

[REF.:]
Uh baby I
Jo un s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj
Uh baby I, Uh baby I
Uh baby larg
Mos me mbaj, mos me mbaj


Lyrics submited by  fb31831   imbebe   ola123



e-Cards (11)

2018-07-10 09:39:23
Un t'kam thon jemi, jemi
Ma t'mire se tjert
Babe na jemi
2018-06-02 20:38:09
U dasht me kon bashk
Se na duhemi
E ca ka ndodh me heret
Un s'du me dit
Edhe pse tash von
Une jam tu prit
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-25 08:21:41
Uh baby I
Jo une s'kam faj
Uh baby larg
Mos me mbaj,mos me mbaj
Uh baby I,oh baby I
Mos me mbaj,mos me mbaj
2018-05-07 17:23:17
S'ki arsye
Per mu nxi me fol
Krejt senet
Qe mes neve kane ndodh
U kon faji jot
Po faji jot u kon
U krijua nga Sabina Prelezi 2018-03-31 12:11:59
Dont say mo more
Dont say no more
Uh baby I know
U krijua nga Filloreta 2018-02-22 18:22:23
Qe mes neve Kane ndodh
U krijua nga Edona 2018-02-16 14:21:18
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
U krijua nga xhensila myrezaj 2018-01-25 16:08:55
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
2017-10-18 17:10:35
Shume mire e di ti, une cfare jam
S'kam ca boj nese ti s'kupton
Ca do qe ti s'mun me pas un e kam
Qysh ti, qysh ti ke menu s'u kon
I didn't wanna let you go
But we gotta know that life goes on
baby on
U krijua nga Imkidatorforever 2017-10-17 17:50:06
Ma r'mire se tjert babe na jemi
U krijua nga nurxhannn 2017-03-18 15:47:55
It was your fault qe na s'jemi
Hala bashk sot
So don't forget it

Add an e-Card

Fullscreen



more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018