A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Klajvert - Edhe Pak


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2017

2017-10-09T16:00:05

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

ND Film Pro


Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 1:
Sa shume vite pa u par
Edhe lotet me jan thar
Apo vjen, vetmia t'dhemb
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 2:
Per ty une do te pres
ndoshta dhe 1000 vjet
Per ne eshte pak edhe 1 jet.
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...


Lyrics submited by KristinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018