A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klara Bakiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Klara Bakiu is a popular singer. Më datë 22 Tetor 2012, Klara Bakiu publikon videoklipin "O Bilibil I Malit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valmira Maxhuni

Linda Rukaj

Suada

Deborah

Onanta Spahiu

Luljeta Idrizi

Nikoleta Vokrri

Nevila Qesko

Gerta Ademaj

Dëshira Muxhuni


Tags: Klara Bakiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018