A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Huta

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  117
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Klea Huta is a very famous singer of Pop music. Fillesat e Kleas kane qene pikerisht tek qendra artistike 'Sirea Film' me grupin 'Kripemjaltezat'. Duke zhvilluar shfaqje muzikore ose ndryshe 'Musical" jo vetem ne sallen e Akademise se Arteve dhe Teatrit te Operas dhe Baletit por ne mbare Shqiperine duke i dhuruar show dhe emocione shume prinderve e femijeve me elokuencen, talentin dhe sharmin qe i karakterizonte si grup.Me pas ajo u spikat si e talentuar ne fushen e muzikes dhe jo vetem. Perfo...

>> Full biography >>


Elgit Doda

(Her boyfriend)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kejsi Tola

Elhaida Dani

Ronela Hajati

Greta Koçi

Enca

Eni Koçi

Samanta Karavella

Xhensila Myrtezaj

Argjentina Ramosaj

Adelina Tahiri


Tags: Klea Huta

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018