A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Huta

Tags: Klea Huta

Origin: Tiranë      Age: 24   Zodiac sign: Gaforrja  
Klea Huta is a very famous singer in pop music. Fillesat e Kleas kane qene pikerisht tek qendra artistike 'Sirea Film' me grupin 'Kripemjaltezat'. Duke zhvilluar shfaqje muzikore ose ndryshe 'Musical" jo vetem ne sallen e Akademise se Arteve dhe Teatrit te Operas dhe Baletit por ne mbare Shqiperine duke i dhuruar show dhe emocione shume prinderve e femijeve me elokuencen, talentin dhe sharmin qe i karakterizonte si grup.Me pas ajo u spikat si e talentuar ne fushen e muzikes dhe jo vetem. Perfo...

>> Full biography >>


  • Find Klea Huta on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  112

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018