A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kledi Balliu

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Kledi Balliu is a singer of Pop music. Më datë 30 Mars 2017, Kledi Balliu publikon videoklipin "Cdo Gje Me Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valer Kolnikaj

Melo

Fredi

Mejda

Roni

Edmond Bytyci

Besmir Rudi

Arjoli

Nesko

Keli 2


Tags: Kledi Balliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018