A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klejvis Saliaj

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ballsh 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 30
BIOGRAFIA: Klejvis Saliaj is a popular singer of Pop music. Profesioni dhe pasioni janë dy nga pikat e tij më të forta. Prezantimi i emisioneve te ndryshme po e ndihmon të afirmohet në fushën e moderimit, por duke mos lënë pas dore edhe këngën, që duket se është një nga pasionet e tij më të mëdha. Ka mbaruar Fakultetin e Histori Filologjise, dega gazetari. Kerkon te jete kompetitiv ne fushen e artit, eshte marre me televizion, ka studiuar gazetari, ka dale tek emisioni Troç ne TVSH. Ka kenduar ne koncerte...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Star Academy Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mateus Frroku

Erik Lloshi

Erjon Korini

Kristo Thano

Kelly

Luiz Ejlli

Adriano Rama

Bruno

Metiz

Albatrit Muqiqi


Tags: Klejvis Saliaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018