A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  235
BIOGRAFIA: Klepto is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Klepto a.K.a Special K, emri i vertet esht Besian Mjeku. Dhe ben pjes ne grupin T.B.A Më datë 12 Qershor 2011, Klepto publikon videoklipin "Hardy Bronx". Në Qershor 2013, Klepto merr pjesë në SVFM 2013 me këngën "Klepto In This Bitch". Më datë 20 Korrik 2013, Klepto publikon videoklipin "Eki". Më datë 18 Mars 2014, Klepto publikon videoklipin "Ca Ki Qef", në bashkëpunim me NRG Band. Muzika e këngës u punua nga Kico N Torch, teksti u s...

>> Full biography >>


T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Eki
Ca Ki Qef
Hardy Bronx


Related Artists:

B-Flow

Daï

TC

Lil Don

Legjenda

Rapholic

Singullar

Real'jay

Shadow

Xhema Aka Jemayli


Tags: Klepto, Special K

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018