A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klevi ABG's

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • Kamez 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Klevi ABG's is a singer of Hip-Hop music. Klevi ABG'S ose ndryshe Klevi Disha, kengetar dhe producent i njohur i nje prej studiove me te medha ne shqiperi (Keey Dee Records). Klevi ose ndryshe anormali i biteve. Se shpejti ai vjen me bashkpunime me kengetar te njohur shqiptar dhe te huaj. Banues ne Tirane. Ai e ka filluar karieren ne moshen 12 vjecare, ne fillim si Dj me von si producent dhe kengetar. Më datë 28 Prill 2012, Klevi ABG's publikon videoklipin "Je E Vetmja". Më datë 28...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

El Ninjo

Naldi

Shonak

Taku TLG

Alby

Gentto'h

Clevinjo

Redis

Mary X

Deezy


Tags: Klevi Abg's, Dj Klevi, Klevi Disha, Klevi Abg

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018