A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodiana Vata

Tags: Klodiana Vata, Klodjana Vata

Klodiana Vata is a popular singer. Klodiana Vata jeton ne Shkoder dhe ka qene pjesmarese ne shume evenimente muzikore. Me shume ka qene e perkrahur nga mami dhe kusherira e saj. Klodiana ka qene pjesmarese edhe ne spekteaklin per talent te vegjel Gjeniu i vogel ne edicionin e 6. Ne kete spektakel arriti te rembente zemrat e shume femijeve edhe arriti deri ne finale. Klodjana u elminua nga gara pas perballjes me Rea Nuhun-fituesja e vendit te tret dhe Darion. Në Shtator 2012, Kl...

>> Full biography >>


  • Find Klodiana Vata on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018