A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodiana Vata

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Klodiana Vata is a popular singer of Pop, Kids & Shkodra's Traditional music. Klodiana Vata jeton ne Shkoder dhe ka qene pjesmarese ne shume evenimente muzikore. Me shume ka qene e perkrahur nga mami dhe kusherira e saj. Klodiana ka qene pjesmarese edhe ne spekteaklin per talent te vegjel Gjeniu i vogel ne edicionin e 6. Ne kete spektakel arriti te rembente zemrat e shume femijeve edhe arriti deri ne finale. Klodjana u elminua nga gara pas perballjes me Rea Nuhun-fituesja e vendit te tret dhe Darion. Në Shtator 2012, Kl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Qerimi

Arlinda Lloha

Lirije Camaj

Enriketa Kuqani

Samuela

Doruntina Qamili (Dina)

Adriana Asllani

Inger Skura

Kadisha Sinani

Vanesa Abdullahu


Tags: Klodiana Vata, Klodjana Vata

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018