A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Korce 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: KMC is a popular singer of Hip-Hop music. Klajdi Zenunllari - KMC ka studiuar ne shkollen e mesme "Besnik Sykja" Tirane. KMC filloi të merret me Hip-Hop prej viteve 2010. Në ate kohë ishte si tekst shkrues, mirëpo nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij për të hyr në botën e rap-it ai vendosi që të incizoj disa kenge. Si për fillim filloi me incizim të thjesht, dhe nga suksesi që arriti me këto kenge ju shtuan disa mundësi dhe vendosi që ta merr me seriozitet këtë punë. Dashuria e madhe ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ziso

Çartani

Mali G Grand Thugz

Tru Pak

Leuname

Bohemi

Tidra

Lani (Street Thugs)

Joint Jointinjo

Mody


Tags: Kmc, K.M.C., K.M.C, Klajdi Zenunllari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018