A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kobra aka Helmusi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  171
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kobra aka Helmusi is a popular singer of Hip-Hop music. Sadik Gjokaj (Kobra a.k.a Helmusi) kreu shkollen e mesme ne Gjakovë SH.M.E "Kadri Kosari". Kobra a.k.a Helmusi filloi te merret me Hip-Hop prej Viteve 1999-2000. Ne ate kohe ishte si tekst shkrues, po nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij per te hyr ne boten e Rap-it ai vendosi qe te inqizoj disa Demo. Si per fillim filloi me ingjizim te thjesht ne vitin 2005, dhe nga suksesi qe pat me keto Demo iu shtuan disa mundesi dhe vendosi qe ta merr me ...

>> Full biography >>


T.B.A.

(Current label)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Rrugs (2016)

Mixtape APATIA (2010)

Qysh Ja Nisa (2009)

Jehona E Shqipes (2009)

Mixtape: Sna Del Afati (2008)


» Add A Song »

Déjà Vu
Pse Po T'lo
Mps
Bashk
Fatin E Kom Me Vete
Kolona
Rrug's
Shisha
Gangsta
Vs


Related Artists:

Jeton

Bx-A

Dren (D.o.G.)

Cyanide

Bonsaton

Mc Qoppa

Xhero

Libri

ZeeroMan

Mr.Trimi


Tags: Kobra A.K.A Helmusi, Kobra, Kobra Aka Helmusi, Sadik Gjokaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018