A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kole Oroshi - Si Ti 1000 I Gjej


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2012

2012-06-14T23:29:24

Song from the album:

"Eja Prap Tek Unë"


Ndarja sonte po troket,
hapja derën,
nëse duhet të ndahemi,
ndahemi ma herët.

Gënjeshtrat të tua po me ngulfasin,
sa e trishtuar tema për cilen flasim,
flasim për tradhëti.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Ç'do kujtim që kam për ty,
do ta fshij,
dhe lotin e fundit n'sy,
do ta ngrij.

Si më t'besu,
kur çdo premtim e thenë,
si me te dashuru,
kur çdo fjalë e gënjen,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.


Lyrics submited by Natyra Kalisi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018