A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kolë Oroshi - Je Gjysem Njeri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2018

2018-01-28T13:27:35

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo


Lamtumir s'muj me t'thon
Tek ti shpirtin peng kom lon
Me puthjet e tua harrova te vuaj
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...

Ref:
Te kerkoj t'me duash sa te dua
Si mund te mbaroj kur sa filluam
je gjysem njeri kur mbet pa dashuri...×2

Vete zemren kam me t'thon
Larg prej meje si jeton
Te njejtin shpirt kena e jotja o ndjenja
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...


Lyrics submited by Kristina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018