A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Korab Shaqiri - Jeto


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2018

2018-07-16T19:00:00

Music, Lyrics & Arrangement:

Korab Shaqiri

Lyrics:

Ilir Shaqiri

Video Production:

BUG Production"Jeto" is a new song recently added in songs archive sung by Korab Shaqiri.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Juliana Pasha - Jeto

Erdhe ti ne jete
Por jo
S'jetoje si te tjeret ti njesoj
Dashuri
S'njohe ti
Qe femije

E shiten trupin tend
Cdo nate nje shenje te la
Ti luteshe per ndihme
Pergjigje s'ka
Dashuri
Jo s'njeh ti
As tani

Ti jeto
E forcen Brenda shpirtit ta tregosh
Ti jeto
Nje jete te bukur neser te fillosh
Ma shtrengo ti doren fort
Nuk je vetem ne kete bote
Ti jeto, ti jeto...

Hej...
Asaj mos ju afro
Eshte vajze, eshte dhe grua, eshte dhe nene ajo
Te solli ty ne jete
Dhe ti ate e shet
Mos guxo.....
Vetem s'eshte ajo

Entela Zhula - Jeto

Ne cdo faz'nga nje shans do te ngrihesh
Mos u ndal.. anormal nuk do ndihesh
E nese bij prap veten sfido
Cliroje veten nga cdo emocion
Asnje cast nuk kthehet me pas
I je i je e
Enderrat nuk jane larg
I je i je e
Vrapo hapin mos ndalo
Ti jeten tende ke
Me vete pas teje yjesi krijo
Vrapo rruget tende gjej
Ti jeten e ben vet
Me vete pas teje yjesi krijo

Artema - Jeto

Rruget vec na jane mbyllur,
por jeta prape po vazhdon
dhe kam nje keshille te vetme
jeto ashtu sic do
Se njehere rrojme,le te kendojme
se ndryshe jo nuk mbijetojme
se kjo eshte jeta,e verteta
mos e ler erresiren te mbizoteroje
te gjithe e dine sec jane grackat e jetes
dhe askush nuk mund t’ik te vertetes
Ndaj nje gje sot duhet mesuar
se kjo jete duhet jetuar
Edhe nese s’gjen rrugedalje
ti asnjehere mos u dorezo
se me ti kerkon dalje
Dhe jeten ti vazhdo
le te jetojme,kur te kendpjme
se ndryshe jo nuk gjen shpetim
vec shpejt mund te kete mbarim.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018