A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kosovare Hasi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Drenas 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kosovare Hasi is a popular singer of Pop music. Kosovare Hasi ka lindur dhe eshte rritur ne Drenas. Tani studion Juridik ne U.P. te Prishtines. Ka disa vite qe merret me muzike dhe filllimet kane qene premtuese dhe i kane dhuruar edhe çmime. Në Nëntor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Të Them Të Dua", ku fitoi çmimin "Best new artist". Në Dhjetor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Zjarr N'mes Nesh", ku fitoi çmimin me te bukur me te ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nikka

Teuta Kurti

Bubulina Krasniqi

Nazmije Selimi

Mimoza Shkodra

Shkenda Dubova

Jehona Sopi

Aurora Susuri

Nita Latifi

Fjolla Morina


Tags: Kosovare Hasi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018